SGWP
Niedziela, 19 listopada 2017 r.
Publikacje
UPRASZCZANIE SYSTEMUZ generałem broni Leszkiem Surawskim o nadchodzącej reformie systemu dowodzenia siłami zbrojnymi oraz wzmacnianiu ściany wschodniej rozmawiają Maciej Chilczuk i Tadeusz Wróbel.
PRZEKRACZAJCIE HORYZONT25 października w 98. rocznicę powstania Sztabu Generalnego Wojska Polskiego biskup polowy Józef Guzdek przewodniczył Mszy św. w katedrze polowej w intencji jego kadry dowódczej, oficerów, żołnierzy i pracowników.
OBRONA TERYTORIALNA TO NIE BĘDZIE ZABAWA W SŁUŻBĘ WOJSKOWĄCzeka nas reforma systemu kierowania i dowodzenia. Nadrzędną rolę uzyska Sztab Generalny Wojska Polskiego. Podlegać mu będą dowództwa poszczególnych rodzajów wojsk, w tym obrony terytorialnej.
COLLEGE LIDERÓWZ gen. dyw. Januszem Bojarskim o przygotowaniach do szczytu sojuszu północnoatlantyckiego w Warszawie i zadaniach Akademii Obrony NATO w Rzymie rozmawiają Magdalena Kowalska-Sendek i Tadeusz Wróbel.
SZPICA U NAS JUŻ W 2015 ROKUGen. Gocuł:,, Zarówno do zmiany, jak i po zmianie sytuacji geostrategicznęj oraz geopolitycznej po rozwiązaniu Układu Warszawskiego sojusz północnoatlantycki nigdy nie zagrażał Rosji".
SOJUSZ GWARANTEM STABILIZACJIWydarzenia, do jakich doszło na południowo-wschodniej flance Europy powodują, że coraz częściej padają pytania o zasady funkcjonowania Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego oraz podejmowane przez nią działania.
NASZA DOMENA TO PLANOWANIEO reformie systemu dowodzenia i doktrynie bezpieczeństwa z szefem SG WP w najnowszym, styczniowym numerze miesięcznika ,,Polska Zbrojna"
POLSKA - ROSJA: KTO TU RZĄDZIJeśli będziemy mieć pociski JASSM, a w Polsce pojawią się "zielone ludziki", to możemy przerwać tę zabawę i uderzyć w miejsce, które decyduje o ich wysyłaniu.


znaleziono: 66 wiadomości na 9 stronach
<<< -   1  2  3  4  5  6  7  8  9   - >>>